top of page

Dołącz do Strefy Premium

Strefa Premium to miejsce dla osób, które chcą się przyłączyć do zamkniętej społeczności inwestorów i przedsiębiorców oraz uzyskać dostęp do materiałów przeznaczonych tylko dla Członków Premium.

 

Jako Członek Premium nabywasz automatycznie członkostwo w Real Estate Rentiers Club, czyli klubu osób zmierzających do zostania nieruchomościowymi rentierami. Członkostwo w Klubie daje możliwość uczestniczenia w zamkniętych emisjach akcji w spółkach realizujących grupowe inwestycje w nieruchomości.

Treści niepublikowane na blogu

- dostęp do insiderskiej wiedzy, która nigdy nie będzie publikowana na blogu
- specjalistyczne artykuły premium

Comiesięczne spotkanie Online

- mastermindy, wspólne rozwiązywanie problemów
- networking z członkami grupy
- spotkania z ekspertami

Narzędzia dla inwestorów

- Biznes we flipach (excel)
- Optymalizacja Podatkowa Flipów (
Excel + PDF)
- Remont Mieszkania (Excel)
- Plan Prywatnej Emerytury (
Excel)
 

Dostęp do forum dla zamkniętej społeczności

- społeczność Członków Premium może się kontaktować i wymieniać informacjami poprzez aplikacją Slack (otrzymasz instrukcję jak z niej korzystać)
- wymiana okazji inwestycyjnych i organizowanie grupowych zakupów

Rabaty na wydarzenia stacjonarne

- jako Członek Premium otrzymasz 20% rabatu na wszystkie płatne wydarzenia stacjonarne organizowane przez WG Holding oraz przez naszych partnerów

Dostęp do zamkniętych emisji akcji

- jako Członek Premium otrzymasz możliwość uczestniczenia w emisjach akcji skierowanych wyłącznie
dla naszych Członków

- akcje będą emitowane w celu realizacji wspólnych przedsięwzięć 
nieruchomościowych

Dla kogo jest członkostwo w Strefie Premium i w Klubie?

Na członkostwie w Strefie Premium skorzystają w szczególności inwestorzy już posiadający kapitał i możliwości aby aktywnie inwestować w nieruchomości. Materiały w Strefie skierowane są do osób, które mogą je aktywnie wdrażać w życie, zawierają konkretne strategie i porady możliwe do wprowadzenia w ramach inwestycji prywatnych lub w ramach prowadzonego biznesu.

Dla osób zupełnie początkujących, które nie mają jeszcze kapitału, możliwe, że najlepiej będzie najpierw skorzystać z bezpłatnych materiałów dostępnych na blogu. Jednak jeśli jesteś początkujący, ale wiesz, że będziesz potrafił konkretnie działać i wdrażać prezentowane tutaj strategie w życie lub jeśli chcesz nawiązać relacje mentoringowe z bardziej doświadczonymi kolegami, to również jesteś mile widziany w naszej grupie.

Na dostępie do zamkniętych emisji akcji w szczególności skorzystają inwestorzy, którzy posiadają do zainwestowania minimum 500 000 zł i chcą czerpać pasywne przychody w horyzoncie minimum 10-letnim lub chcą zbudować z inwestycji w akcje dywidendowych spółek nieruchomościowych stabilną emeryturę na przyszłość.

Koszt członkostwa

Członkostwo w Strefie Premium to obecnie inwestycja w wysokości 975 zł jednorazowej opłaty. Dostęp do Strefy Premium jest dożywotni.

Zasady członkostwa

Dokonując jednorazowej opłaty otrzymasz dożywotni dostęp do Strefy Premium i do Real Estate Rentiers Club.

 

Strefa Premium, to przede wszystkim materiały niepublikowane na ogólnodostępnym blogu, których baza będzie systematycznie rosła w celu ciągłego poszukiwania i dostarczania odpowiedzi na nowe wyzwania pojawiające się na rynku, zmiany przepisów i realiów gospodarczych. Materiały będą zarówno w formie artykułów, jak i video, podcastów i dodatkowych materiałów w PDF oraz w Excelu.

Forum Slack, to miejsce do komunikacji między członkami Strefy. Na forum będzie można poszukać odpowiedzi na pojawiające się pytania, znaleźć mentora, zrobić burzę mózgów na trudny temat dotyczący Twojej planowanej inwestycji. Dzięki hermetyczności grupy wierzymy, że dostarczy ona znacznie wyższą wartość merytoryczną i wzajemne zaufanie, niż otwarte grupy w mediach społecznościowych, pełne przypadkowych osób udzielających porad w tematach, w których ich wiedza jest mocno ograniczona.

 

Na Forum w aplikacji Slack zabronione jest spamowanie ofertami umieszczanymi wyłącznie w celu zainkasowania prowizji lub sprzedaży swojej nieruchomości, która nie stanowi szczególnie atrakcyjnej okazji inwestycyjnej dla naszej Społeczności. Osoby nagminnie umieszczające takie oferty będą najpierw upominane, a następnie usuwane z forum. O wartości zamieszczanych ofert będzie decydowała społeczność, jako moderatorzy nie będziemy z własnej inicjatywy stosować cenzury. Zależy nam jednak na zachowaniu zamkniętej grupy darzącej się nawzajem zaufaniem, której celem jest wspólne realizowanie inwestycji w wartościowe nieruchomości. Mile widziani są agenci nieruchomości, którzy dostarczą nam prawdziwie wartościowych i przemyślanych ofert.

bottom of page