BANER BLOG.png

Najnowsze materiały z bloga prosto na Twój e-mail:

NA START OTRZYMASZ KALKULATORY DLA INWESTORA W EXCELU

Spotkanie z mentorem finansowym z 30-letnim doświadczeniem - Andrzej Spuła

Dowiedz się jakie wymówki przeszkadzające mi inwestować pomógł mi wybić sobie z głowy mój mentor finansowy Andrzej Spuła:

Andrzej Spuła od 30 lat pomaga inwestować zamożnym inwestorom w Niemczech i w Polsce. Dzięki Andrzejowi mam więcej inwestycji, niż tylko nieruchomości a moja rodzina jest lepiej zabezpieczona.


To, co Andrzej pokazał mi w godzinę, nie mogłem samemu sobie poukładać przez ostatnie 3 lata, od kiedy przeczytałem "Money Mistrzowska Gra" Tony'ego Robbinsa.


Strategie, które Tony Robbins pokazał w swojej książce - inwestowanie z gwarancją wpłaconego kapitału, ale z możliwością korzystania ze wzrostów na giełdzie - wydawały mi się w Polsce nierealne.


Jakiś czas temu, zanim poznałem Andrzeja, napisałem nawet na ten temat artykuł:


100% ochrony kapitału i udział w zyskach giełdy. Możliwe?


- ale od tamtej pory, prawdę powiedziawszy, nic w tym temacie nie zrobiłem. Nie potrafiłem znaleźć odpowiednich inwestycji, które naprawdę by w ten sposób działały. Andrzej pokazał mi konkretne sposoby i okazało się, że można.


Okazuje się, że istnieje firma zarządzające inwestycjami od ponad 150 lat (to 5 razy dłużej, niż istnieje III Rzeczpospolita Polska, która w międzyczasie i tak przeżyła hiperinflację pozbawiając wielu Polaków oszczędności!), która od tego czasu nieprzerwanie gwarantuje wypłaty swoim klientom i jak dotąd ich nie zawiodła. Co więcej, firma ta posiada produkt, który dokładnie wpisuje się w to, co poleca Tony Robbins w książce "Money Mistrzowska Gra": inwestycje dające 100% ochrony kapitału, niskie koszty operacyjne i udziały w zyskach giełdy.


Jeśli nie przekonuje Cię to, że takie inwestycje poleca Tony Robbins, znany z tego, że jest coachem, a nie inwestorem, to zajrzyj do książki "Money Mistrzowska Gra" i dowiedz się kto konkretnie podsunął Tony'emu takie rozwiązania (podpowiem, że m.in. Ray Dalio, David Swansen i wielu innych najlepszych na świecie inwestorów).


Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że zagwarantuje mi zwrot każdej wpłaconej złotówki i jeśli zdoła uzyskać dochód na giełdzie, to się tym dochodem ze mną podzieli - to chyba bym nie uwierzył. Inwestycje z gwarancją praktycznie nie istnieją (poza zwykłą lokatą w banku). Jeśli otrzymujesz zyski z giełdy, a nawet z najmu nieruchomości, to wiarygodne "gwarancje" pojawiają się bardzo rzadko. Wiele zależy od sprawności tego, kto zarządza inwestycją: w funduszach inwestycyjnych - od zarządzającego funduszem, na giełdzie - od Twoich umiejętności doboru akcji, w nieruchomościach - od Twojego skrupulatnego zarządzania najmem (dlatego ja zarządzanie najem oddaję profesjonalnym firmom).


W przypadku inwestycji, które polecił mi Andrzej Spuła, zwrot moich środków jest gwarantowany przez firmę, która istnieje od ponad 150 lat i jest kontrolowana przez brytyjski nadzór finansowy.


Przydatne materiały:


100% ochrony kapitału i udział w zyskach giełdy. Możliwe?


Ray Dalio - jak działa gospodarka:Tony Robbins - najlepsze porady inwestycyjne od Raya Dalio:Tony Robbins w tym video mówi o tym, że jeśli chcesz osiągnąć "wolność finansową" to musisz mieć regularnie inwestować stałą kwotę w miejsce, które jest nie do ruszenia. Poza tym, że będziesz regularnie inwestował i nie ruszał zgromadzonych środków, bardzo ważne jest jeszcze w co je inwestujesz. Nie mogą być to inwestycje, które narażają Twój kapitał na choćby najmniejszy uszczerbek.


Nawet bardzo bezpieczne inwestycje często obarczone są wysokimi kosztami operacyjnymi. Nawet bezpieczne fundusze obligacji i rynków pieniężnych, które raczej się nie stracą na wartości, mogą zabierać Ci 2-3% rocznie tytułem opłat za prowadzenie rachunku, prowizji za wejście i wyjście itp. Ważne więc, żebyś miał 100% gwarancji zwrotu każdej wpłaconej złotówki, a do tego duże prawdopodobieństwo wypracowania zysków, które się kapitalizują i także zarabiają dla Ciebie na zasadzie procentów składanych.


Wybacz, że nie zdradzę Ci tych sposobów wprost w tym artykule. Polecanie inwestycyjnych produktów finansowych wiąże się ze sztywnymi restrykcjami nałożonymi przez Komisję Nadzoru Finansowego, więc jeśli chcesz skorzystać z takich porad, to mogę Ci przekazać kontakt do Andrzeja, który posiada stosowne uprawnienia nadane przez KNF.


Napisz do mnie pod adres: kontakt@wgproperty.pl jeśli masz pytania w tym temacie i chciałbyś kontakt do Andrzeja.


649 wyświetlenia0 komentarz

WG Property sp. z o.o.

KRS: 0000560862

NIP: 5213698228

REGON: 36165301800000

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Najnowsze materiały z bloga prosto na Twój e-mail:

logo urbum final biale.png

© 2015-2020 WG Property sp. z o.o.

darmowe grafiki czerwone.png