BANER BLOG.png

Najnowsze materiały z bloga prosto na Twój e-mail:

NA START OTRZYMASZ KALKULATORY DLA INWESTORA W EXCELU

Rozmowa z Marcinem Osmanem na konferencji z Kiyosakim


Zaczynamy rozmowę z Marcinem od 3:51


Później kontynuujemy od 6:44


Z Marcinem Osmanem poznaliśmy się już ładnych parę lat temu, jeszcze w czasach, gdy pracowałem na etacie i powoli rozkręcałem mój pierwszy podnajmowy biznes. Marcina poznałem na ASBIRO, gdzie był już wykładowcą jako aktywny przedsiębiorca odnoszący sukcesy. Umówiliśmy się kiedyś na kawę i na hackowanie zakupów: korzystając ze skumulowanych rabatów nabyliśmy w bardzo atrakcyjnej cenie kilka fajnych koszul łącząc zalety zakupu grupowego, bonów rabatowych i karty stałego klienta ;)


Marcin i ja do dziś jesteśmy fanami rozsądnego wydawania pieniędzy i oszczędzania - aby móc inwestować w swoje firmy zamiast wydawać na konsumpcję - ale nie to jest najciekawsze.


Marcin posiada biznes oparty głównie na wydawaniu świetnych zagranicznych autorów książek w Polsce. Kupuje prawa autorskie, licencje, wykupuje całe nakłady książek i sprzedaje z całkiem niezłym zyskiem dzięki swojej silnej marce osobistej i doskonale opanowanym umiejętnościom sprzedaży przez social media.


To dzięki Marcinowi zacząłem nagrywać video na YouTube już jakieś 4 lata temu.


Podczas rozmów kuluarowych na konferencji z udziałem Roberta Kiyosakiego rozmawiamy z Marcinem o biznesie, o marketingu w internecie, o budowie dochodów z biznesu pozwalających na odejście z etatu. Marcin zdradza jak zarabia na "flipowaniu książkami", ja opowiadam o moich nieruchomościach i doświadczeniach z prób współpracy z agencjami marketingowymi.


Z tego video dowiesz się dlaczego nie współpracuję z agencjami marketingowymi, ale sam dla siebie jestem marketingowcem i dyrektorem kreatywnym odpowiedzialnym za swoje social media ;)


Video pochodzi z oficjalnego vloga Marcina Osmana, którego znajdziecie TUTAJ.


Kilka ciekawych cytatów:


Marcin Osman: "Ja tłumaczę ludziom, że 3-5 transakcji [dziennie] w sklepie online spokojnie wystarczy żeby się zwolnić z etatu".


Wojciech Gil: "Jakbym chciał żyć na takim poziomie jak na etacie w kancelarii prawnej, to mógłbym już nic nie robić - z kilku mieszkań - to nie jest jakiś mega big deal".


Linki:


strona Marcina: osmpower.pl

vlog Marcina: VLOG


P.S.


Jeśli macie jakieś pytania lub chcecie po prostu się przywitać w komentarzu, to piszcie bezpośrednio pod filmem na YT, żeby Marcin też mógł przeczytać :)

227 wyświetlenia0 komentarz

WG Property sp. z o.o.

KRS: 0000560862

NIP: 5213698228

REGON: 36165301800000

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Najnowsze materiały z bloga prosto na Twój e-mail:

logo urbum final biale.png

© 2015-2020 WG Property sp. z o.o.

darmowe grafiki czerwone.png