BANER BLOG.png

Najnowsze materiały z bloga prosto na Twój e-mail:

NA START OTRZYMASZ KALKULATORY DLA INWESTORA W EXCELU

Kredyt na zakup i remont mieszkania

Z tego video dowiesz się jak mądrze zaciągnąć kredyt hipoteczny na zakup i remont mieszkania inwestycyjnego lub na własny cel.


Dowiesz się, że warto razem z kredytem hipotecznym na zakup nieruchomości postarać się od razu o odpowiednią kwotę na remont. Jeśli przygotujesz kosztorys remontowy jako załącznik do wniosku kredytowego, to w ramach jednego produktu kredytowego otrzymasz środki zarówno na zakup, jak i remont.


Warto skorzystać z tej metody, ponieważ jeśli odłożysz kredytowanie remontu mieszkania na później, to pozostanie Ci znacznie droższy kredyt konsumencki lub kłopotliwe zwiększanie kwoty kredytu hipotecznego.


Możesz też czekać aż zaoszczędzisz własną gotówkę na remont, ale warto pamiętać, że przy obecnym koszcie kredytu hipotecznego warto własną gotówkę zatrudnić do tego, by zarabiała lepiej, a samemu skorzystać z najtańszych obecnie pieniędzy na rynku - z kredytu hipotecznego.


Jeśli potrzebujesz pomocy w sfinansowaniu nieruchomości kredytem hipotecznym, możesz skorzystać z pomocy mojego zaufanego specjalisty Grzegorza:


Grzegorz Dzikiewicz

grzegorz.dzikiewicz@wgproperty.pl

535 wyświetlenia

WG Property sp. z o.o.

KRS: 0000560862

NIP: 5213698228

REGON: 36165301800000

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

Najnowsze materiały z bloga prosto na Twój e-mail:

logo urbum final biale.png

© 2015-2020 WG Property sp. z o.o.

darmowe grafiki czerwone.png