Jeśli tutaj trafiłeś, to znaczy, że interesuje Cię temat budowania biznesu w oparciu o ideę wolności finansowej. Pewnie interesują Cię różne modele inwestowania w nieruchomości.

 

Dobrze trafiłeś.

 

Nieruchomościami i budową biznesów zajmuję się od 2013 r. kiedy założyłem spółkę z o.o. zajmującą się podnajmem mieszkań w Warszawie.

 

W 2016 r. w wieku 28 lat dzięki dochodom z najmu mogłem opuścić pracę na etacie jako prawnik i zająć się już wyłącznie inwestowaniem i pomaganiem w inwestowaniu innym.​

Jestem właścicielem spółki WG Property sp. z o.o., prowadzę bloga wojciechgil.pl oraz jestem współzałożycielem i członkiem zarządu spółki do grupowego inwestowania w nieruchomości Urbum o unikalnym na polskim rynku modelu inwestowania gwarantującym inwestorom rentierski dochód oraz uczestnictwo we wzroście wartości nieruchomości.

O mnie w biznesie:

 • przez 4 lata zajmowałem się podnajmem nieruchomości w centrum Warszawy

 • niemal równolegle przez te same 4 lata pracowałem jako prawnik w kancelarii obsługującej jedne z największych polskich spółek, deweloperów i inwestorów w nieruchomości

 • zainwestowałem w mieszkania na wynajem w Toruniu i w Warszawie, z których czerpię obecnie prawdziwie pasywne przychody dzięki współpracy ze wspaniałymi firmami zarządzającymi

 • pomogłem wielu początkującym inwestorom zacząć inwestować w nieruchomości i zbudować wolność finansową

 • doradzałem przy zakładaniu spółek inwestujących w nieruchomości

 • przeszkoliłem ponad 150 przedsiębiorców i inwestorów z budowania biznesu w formie spółek z o.o., z prawa i podatków w nieruchomościach oraz z inwestowania w nieruchomości

Wystąpienia publiczne

Prelekcja na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu dla Studenckiego Forum Business Center Club

Prelekcja w Białymstoku na zaproszenie Studenckiego Forum Business Center Club Region Białystok (foto: Monika Woroniecka)

Moje firmy

WG Property sp. z o.o.

Spółka zajmująca się obsługą rynku nieruchomości:

 • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

 • nadzór inwestorski nad remontami mieszkań inwestycyjnych

Zobacz więcej >>>

Urbum sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna

Spółka tworząca portfel mieszkań na wynajem z myślą regularnym zarabianiu na wynajmie i długoterminowym wzroście wartości nieruchomości.

 

Działa na wzór amerykańskich REIT-ów wypłacając swoim wspólnikom minimum 85% wypracowanych zysków w formie dywidendy.

Zobacz więcej >>>

Spółka zajmująca się kompleksową, specjalistyczną obsługą rynku nieruchomości oraz szkoleniami dla profesjonalistów działających na tym rynku.

Zrzesza prawników, finansistów, inżynierów i architektów, którzy mogą pomóc w nawet najbardziej skomplikowanych inwestycjach.

Zobacz więcej >>>

WG Property sp. z o.o.

KRS: 0000560862

NIP: 5213698228

REGON: 36165301800000

 • Facebook - Grey Circle
 • YouTube - Grey Circle
 • Instagram - Grey Circle

Najnowsze materiały z bloga prosto na Twój e-mail:

logo urbum final biale.png
logo 300dpi white.png

© 2015-2019 WG Property sp. z o.o.

darmowe grafiki czerwone.png