POZNAJMY SIĘ!

Jeśli tutaj trafiłeś, to znaczy, że interesuje Cię temat budowania biznesu w oparciu o ideę wolności finansowej. Pewnie interesują Cię różne modele inwestowania w nieruchomości.

 

Dobrze trafiłeś.

 

Nieruchomościami i budową biznesów zajmuję się od 2013 r. kiedy założyłem spółkę z o.o. zajmującą się podnajmem mieszkań w Warszawie.

 

W 2016 r. w wieku 28 lat dzięki dochodom z najmu mogłem opuścić pracę na etacie jako prawnik i zająć się już wyłącznie inwestowaniem i pomaganiem w inwestowaniu innym.​

Jestem właścicielem spółki WG Property sp. z o.o., prowadzę bloga wojciechgil.pl oraz jestem współzałożycielem i członkiem zarządu spółki do grupowego inwestowania w nieruchomości Urbum o unikalnym na polskim rynku modelu inwestowania gwarantującym inwestorom rentierski dochód oraz uczestnictwo we wzroście wartości nieruchomości.

W BIZNESIE

 • 2013 - założenie spółki Home Share sp. z o.o. przez, która przez 4 kolejne lata zajmowałem się podnajmem nieruchomości w centrum Warszawy

 • 2013 - 2016 - praca w kancelarii prawnej obsługującej jedne z największych polskich spółek, deweloperów i inwestorów w nieruchomości

 • od 2016 - prywatne inwestycje w mieszkania na wynajem w Toruniu i w Warszawie, z których czerpię obecnie prawdziwie pasywne przychody dzięki współpracy ze wspaniałymi firmami zarządzającymi najmem (tak, przychody pasywne na prawdę istnieją)

 • pomogłem wielu początkującym inwestorom zacząć inwestować w nieruchomości i zbudować wolność finansową, co dało podwaliny do stworzenia spółki WG Property sp. z o.o., która do dziś pomaga inwestorom indywidualnym realizować ich inwestycje w nieruchomości zupełnie pasywnie

 • doradzałem przy zakładaniu spółek inwestujących w nieruchomości

 • przeszkoliłem ponad 150 przedsiębiorców i inwestorów z budowania biznesu w formie spółek z o.o., z prawa i podatków w nieruchomościach oraz z inwestowania w nieruchomości

 • 2019 - rejestracja spółki do grupowego inwestowania w nieruchomości Urbum sp. z o.o. Spółka Komandytowo - Akcyjna

 • 2019 - we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych organizacja największych w Polsce warsztatów z Prawa Budowlanego dla inwestorów w mieszkania na wynajem i powołanie spółki PCWG Edu sp.  z o.o., w ramach której grupa naszych ekspertów wspiera inwestorów w bardziej skomplikowanych inwestycjach oraz przeprowadza szkolenia specjalistyczne dla rynku nieruchomości (prawo budowlane, prawo podatkowe, prawo spółek handlowych)

Wystąpienia publiczne

Prelekcja na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu dla Studenckiego Forum Business Center Club

Prelekcja w Białymstoku na zaproszenie Studenckiego Forum Business Center Club Region Białystok (foto: Monika Woroniecka)

Moje firmy

WG Property sp. z o.o.

Spółka zajmująca się obsługą rynku nieruchomości:

 • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

 • nadzór inwestorski nad remontami mieszkań inwestycyjnych

Zobacz więcej >>>

Urbum sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna

Spółka tworząca portfel mieszkań na wynajem z myślą regularnym zarabianiu na wynajmie i długoterminowym wzroście wartości nieruchomości.

 

Działa na wzór amerykańskich REIT-ów wypłacając swoim wspólnikom minimum 85% wypracowanych zysków w formie dywidendy.

Zobacz więcej >>>

Spółka zajmująca się kompleksową, specjalistyczną obsługą rynku nieruchomości oraz szkoleniami dla profesjonalistów działających na tym rynku.

Zrzesza prawników, finansistów, inżynierów i architektów, którzy mogą pomóc w nawet najbardziej skomplikowanych inwestycjach.

Zobacz więcej >>>

WG Property sp. z o.o.

KRS: 0000560862

NIP: 5213698228

REGON: 36165301800000

 • Facebook - Grey Circle
 • YouTube - Grey Circle
 • Instagram - Grey Circle

Najnowsze materiały z bloga prosto na Twój e-mail:

logo urbum final biale.png
logo 300dpi white.png

© 2015-2020 WG Property sp. z o.o.

darmowe grafiki czerwone.png