k

"Zarobić milion idąc pod prąd" - Jakub B. Bączek


W znacznej mierze właśnie dzięki tej książce, a dokładnie dzięki konkretnym poradom Kuby Bączka, zacząłem mój autorski cykl szkoleń z biznesu i inwestowania. Nosiłem się z tym pomysłem od kilku lat, miałem już zgromadzoną wiedzę i materiały, ale jakoś brakowało mi pomysłu jak z tym ruszyć.

W książce Kuby znalazłem banalne, ale cholernie skuteczne porady jak ruszyć z tematem i po dniu od przeczytania kilku rozdziałów miałem już parę sprzedanych biletów na mój "Warsztat inwestora".

Jedną z najfajniejszych cech tej książki jest to, że jest interaktywna. To znaczy, że są tam konkretne ćwiczenia do wykonania i do przesłania pod adres mailowy autora, a Kuba na te maile odpowiada.

Kuba w odpowiedzi na maile z rozwiązanymi ćwiczeniami przesyła dodatkowe materiały zupełnie bezpłatnie. Świetnie to motywuje do działania, wszystkie ćwiczenia są skoncentrowane na poprawieniu Twojego biznesu i na zmotywowaniu Cię do działania. Same konkrety, zero lania wody. Zresztą Kuba słynie z tego, że nie leje wody, tylko wali konkrety prosto z mostu... więc wybaczcie, ale zacytuję:Książkę Kuby Bączka możesz nabyć tutaj.


"Biznes ci ucieka" - Marcin Osman


Z czasów jak jeszcze piłem kawę (no dobra teraz też mi się czasem zdarza...) polecam Wam książkę Marcina Osmana.

Książka doskonale dopasowana do polskich realiów i absolutnie koniecznie do przeczytania zwłaszcza przez osoby początkujące w biznesie. Zwłaszcza przez osoby, które planują zainwestować jakieś pieniądze w swoją pierwszą firmę.

Marcin pokazuje w tej książce jak sprawdzić najpierw pomysł na biznes, żeby nie stracić pieniędzy. Uczy jak najpierw sprzedać swój towar lub usługę, zanim się jeszcze wyłoży kapitał. Dlatego dla osób początkujących pozycja obowiązkowa! Brak tej wiedzy może Was słono kosztować...

Marcina poznałem osobiście i ręczę za jego wiedzę. Najpierw poznałem go jako nauczyciela biznesu w szkole ASBIRO, później na kawie, a nawet robiliśmy razem wypad po koszule - tzw. hackowanie zakupów czyli kupowanie fajnych rzeczy w bardzo, bardzo okazjonalnej cenie ;)

I tu Was zaskoczę: ta książka też jest INTERAKTYWNA! Po jej zakupie zostaniesz dodany do zamkniętej grupy na facebooku, na której Marcin bezpłatnie pomaga swoim czytelnikom rozwiązywać ich wyzwania biznesowe. Zresztą nie tylko Marcin, ale cała społeczność czytelników "Biznes ci ucieka" aktywnie włącza się w dyskusję. Naprawdę świetny networking i okazja do poznania bardzo ciekawych i chętnych do współpracy osób.

Polecam Ci dołączenie do społeczności czytelników "Biznes ci ucieka" - książkę znajdziesz tutaj.


"Zarabianie prawdziwych pieniędzy" - Bartosz Nosiadek


Kolejna książka z cyklu: "Co pije Wojtek przy lekturze...". Tym razem popijałem yerba mate, ale nie o tym chciałem napisać...

Książka Bartka to chyba najlepsza polska książka o tym jak dojść od zera do poważnego inwestora w nieruchomości - i to bez kredytowania się na 120%. Bartek opowiada w tej książce bardzo szczerze i uczciwie całą swoją drogę do prawdziwych pieniędzy. Opisuje jak mądrze pracować, żeby zarobić na pierwsze inwestycje i jak później skutecznie pomnożyć majątek. Opisuje też jak zbudować zespół specjalistów, który pomoże Ci w Twoich inwestycjach i w biznesie.

Bartek Nosiadek jest chyba jednym z najbardziej doświadczonych autorów polskich książek w tym temacie. Inwestował w mieszkania do remontu i na sprzedaż, w mieszkania na wynajem, kupował działki, na których budował domy, ma na koncie kilka zbudowanych osiedli deweloperskich.

Obecnie Bartek realizuje kolejne przedsięwzięcia deweloperskie i prowadzi szkolenia z inwestowania w nieruchomości.

Bezpłatny fragment książki "Zarabianie prawdziwych pieniędzy" możesz pobrać tutaj.Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Wojtek Gil 

P.S.

Odbierz bezpłatny biuletyn: "Książka tygodnia" - co tydzień dostaniesz recenzję ksiażki, którą czytałem i polecam.

{ 1 komentarze... read them below or add one }

Najciekawsze materiały prosto na Twojego maila:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

O autorze:

O autorze:
Wojciech Gil - przedsiębiorca, inwestor, prawnik. Właściciel WG Property sp. z o.o. (inwestycje w nieruchomości). Z wykształcenia prawnik i historyk, z zamiłowania pasjonat wszelkich form przedsiębiorczej działalności człowieka.

Śledź na Facebooku:

Wojciech Gil. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Reklama:

- Copyright © wojciechgil.pl -Metrominimalist - Designed by Johanes Djogan -